+90 (242) 244 90 41

Sosyal Medyada Biz}

Önce bizden duyun !!!
Sigorta ile aklınıza takılan bilmek istedikleriniz ve daha fazlası...
TÜMÜNÜ GÖR

Yabancılar İçin Sağlık Sigortası

yabanci_uyruklu_vatandaslara_ozel_saglik_sigortasi

Yabancılar Oturum İzni İçin Genel Sağlık Sigortası

Yeni ikamet yasası ile birlikte oturum izni veya ikamet tezkeresi için başvuran yabancı uyrukluların özel sağlık sigortası yaptırmaları zorunlu hale getirildi. 11 Nisan 2014yılında yürürlüğe giren yasa ile birlikte ikamet tezkeresine veya oturma iznine hangi süreyle başvurulduğuna bakılmaksızın 1 yıllık özel sağlık sigortası poliçesinin evraklarla birlikte sunulması gerekiyor.

медицинская страховка на жительство в анталии
 

Antalya da A.H.T Sigorta acenteliği olarak özellikle Kırgızistan,Azerbaycan,Gürcistan,İran,Ukrayna ..gibi ülkelerden çalışmak için çok sayıda yabancı gelmektedir.Bu kişiler Antalya da Oturma izni için Yabancı Sağlık SigortasıA.H.T Sigorta Antalya da yaptırmaktadırlar.

Burada en çok karışıklığa sebep olan konu ise yabancı sağlık sigortanın kapsamı. Kimi yerlerde Nefes Sağlık, İlk Yardım, Can Simidi gibi sadece acil durumları kapsayan poliçeler kabul edilirken kimi yerlerde sadece yatarak tedaviyi kapsayan poliçeler kabul edilmekte. Oysa ki sigortanın kapsamı hem yatarak hem ayakta tedaviyi karşılayacak şekilde olması lazımdır. Şu unutulmamalıdır ki yabancılar şubeleri sadece başvuruyu almakla yetkili olup onay makamı Göç İdaresi Başkanlığı olacaktır.

страхование анталия
 

bize 0242 2449041 nolu telefondan yada

www.ahtsigorta.com adresinden ulaşabilirsiniz.