+90 (242) 244 90 41

Sosyal Medyada Biz}

Önce bizden duyun !!!
Sigorta ile aklınıza takılan bilmek istedikleriniz ve daha fazlası...
TÜMÜNÜ GÖR

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası

Antalya’da yada diğer şehirlerin Özel hastanelerinde SGK’nızı kullandığınızda ödemeniz gereken fark ücretlerini karşılayan bir poliçe ile Sağlığınızı güvence altına almak ister misiniz? Üstelik hiçbir prosedür olmadan, çok uygun fiyat ve taksit seçenekleriyle (Axa-Güneş-Sompo Japan-Ray Sigorta) Sigorta ayrıcalığıyla A.H.T. Sigorta Ltd.Şti.’de siz de bu ayrıcalıktan yararlanın.

Yıllardır müşterilerimize Antalya Tamamlayıcı Sağlık ürününü sunuyoruz.Birçok müşterimiz yüksek bedeller ödemesi gereken ameliyatları ücretiz olarak yaptırdı.Bize dua etti.Zaten özel hastaneyi kullanıyorum diyorsanız A.H.T Sigorta Antalya da sizlere hizmet veriyor.

Günümüzde Özellikle çocuklardan oluşan hastalık durumunda özel hastaneleri tercih etme ihtimalimiz yüksek.Özel hastanelerde yapılacak muayene,tahlil ve tetkikler neticesinde ödemek zorunda kaldığımız fark ücretleri düşündüğümüzden fazla çıkabiliyor.

Tamamlayıcı Sağlık Sigortası, birçok şirket sadece çocuklara sigorta yapmaktansa, ailesiyle birlikte sigortalamaktadır. A.H.T Sigorta olarak çocuğunuza tek başına Tamamlayıcı Sağlık Sigortası poliçesi kesebiliyoruz.632 TL den başlayan fiyatlar üstelik 8 taksit imkanıyla Tamamlayıcı Sağlık Sigortası.

Düşünülürse bu ücretin daha fazlasını  yıl içinde hastaneye ödüyorsunuz.Hem taksitle hemde acaba kaç para ödeyeceğim diye korkmadan tedavi olmak istiyorsanız.www.ahtsigorta.com adresinden bize ulaşabilirsiniz.

Sağlığım Tamam Sigortası nedir?

Sigortalının, Sosyal Güvenlik Kurumu (SGK) ile anlaşmalı özel sağlık kuruluşlarından alacağı sağlık hizmetleri için ödeyeceği fark ücretlerini ürün özel ve genel şartları kapsamında karşılayan bir poliçedir. SGK ile anlaşmalı olan kurumların aynı zamanda  SİGORTA ŞİRKETİ ile bu ürüne özel anlaşması olması gerekmektedir.Tamamlayıcı Sağlık Sigortası anlaşmalı hastaneler den ulaşabilirsiniz.

Bu poliçeye sahip olarak, SGK ile anlaşmalı geniş kurum ağımızdan faydalanabilir, özel hastanelerde fark ödemeden tedavi olabilirsiniz.

Sağlığım Tamam Sigortasını nasıl kullanacağım?

Sağlığım Tamam Sigortasını kullanabilmek için aşağıdaki koşulların aynı anda gerçekleşmesi yeterlidir.

 • Sigortalının SGK ile anlaşmalı bir özel hastaneye gitmesi.
 • SGK ile anlaşmalı olan hastanenin Sağlığım Tamam Sigorta anlaşmasının olması.
 • SGK ile anlaşmalı hastanede sigortalının işlemlerini gerçekleştiren doktorun SGK ile anlaşmalı olması.
 • Tedavisi talep edilen rahatsızlığın poliçe öncesine dayanmaması ve Sağlığım Tamam Sigorta poliçesi özel ve genel şartlarına uygun olması gerekmektedir.

Sağlığım Tamam Sigortası 2 ana teminattan oluşmaktadır:

Yatarak Tedavi Teminatı

Yatarak tedaviler aşağıda belirtilen teminatları içermekte olup, özel ve genel şartlar çerçevesinde limitsiz ve %100 olarak karşılanır.

 • Cerrahi ve Dahili Yatışlar
 • Yoğun Bakım
 • Kemoterapi, Radyoterapi, Diyaliz
 • Koroner Anjiyografi
 • Küçük Müdahale Giderleri
 • Standart tek kişilik özel oda, yemek ve bir adet refakatçi giderleri

Ayakta Tedavi Teminatı

Aşağıdaki teminatlar, özel ve genel şartlar çerçevesinde yılda 8 vaka* ile sınırlı olup %100 olarak karşılanmaktadır.

 • Doktor Muayene**
 • Laboratuvar Hizmetleri
 • Görüntüleme ve Tanı Yöntemleri
 • İleri Tanı Yöntemleri
 • Fizik Tedavi Giderleri

* Doktor muayenesi ile başlayan ve aynı tanı ve tedavi süreci dahilinde yapılan işlemler tek vaka olarak değerlendirilir.

** 2-3-4-5 numaralı maddelerde yer alan teminatlar SGK kuralı gereği tek başlarına kullanılamaz, doktor muayenesi ile kullanılma zorunluluğu vardır.

17 Ocak 2015
Tamamlayıcı Sağlık Sigortası için yorumlar kapalı
4.596 kez görüntülendi

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN